konvektomaty OES
konvektomaty-OEB
   

konvektomaty
sporáky
kotle
pánve
šokery
uchovávací zař.
 
konvektomaty

sporáky
kotle
pánve
 

myčky
fritézy
 

udící zařízení
uchovávací zař.
 

KROMET

Kromet
Zakázková nerez výroba
Uchovávací zařízení - ALTO - SHAAM 

HALO HEAT obklopuje pokrmy, které  potřebujete  tepelně  upravit nebo dohotovit před expedicí stejnoměrným měkkým  teplem. HALO HEAT  pomalu  vyzvedá  pokrmy  na  vrchol  dokonalosti.    Tepelně upravuje,  dohotovuje  a udržuje tak šetrně, že se nemusíte obávat, že dojde  ke  spálení  nebo  vysušení  pokrmů. Konstrukce zařízení  také odstraňuje potřebu ventilátorů, které zbavují pokrmy vlhkosti.  

  
Základem všech produktů je totiž voda. Je-li  voda při tepelné úpravě nebo uchovávání jednou ztracena, nemůže již být nahrazena ani doda- tečným přidáním vody nebo páry. Tepelnou úpravou , dohotovením a udržením v HALO HEAT zařízeních si produkt uchová větší množství tekutin,  dochází  k  menším  ztrátám  na  váze a tudíš k lepšímu přijetí produktu zákazníkem, lepšímu vzhledu a chuti. Bylo by složité najít na trhu další zařízení, které  by mohlo okopírovat  jedinečnou  schopnost ALTO SHAAM HALO HEAT   systému - udržet  originální   hladinu tekutiny  v produktu a poskytnout dlouhotrvající udržovací schopnost.
 
 
KVALITA:
Pokrmy  připravené,  dohotovené  nebo  udržené  v   termozařízeních ALTO-SHAAM jsou šťavnatější , s lepším vzhledem a chutí.
VYSOKÁ VÝNOSNOST                                        ÚSPORA NÁKLADŮ
Tepelná úprava v HALO  HEAT nevysušuje a             produkt tak neztrácí na váze. Termozařízení ALTO-SHAAM  jsou na 230V s příkonem dle typu od 1-3,4 kW. Spotřeba po nahřátí je pak jen ca 16% z příkonu, což zaručuje velice ekon. provoz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 

 
 
 
 

Optimalizováno pro IE 6+, rozlišení 1024/768